Tetovací salon TATTOO Vetengl Plzeň

REKVALIFIKAČNÍ AKREDITOVANÝ KURZ TETOVÁNÍ

základní informace o rekvalifikačním kurzu tetování

Salon Tattoo Vetengl poskytuje akreditovaný rekvalifikační kurz tetování v souladu s příslušnými právními normami na základě § 108 zákona č. 435/2004 Sb. a vyhlášky č. 176/2009 Sb. Jsme držitelé akreditace udělené MŠMT ČR pro pracovní činnost TATÉR (69-34-M), což nám umožňuje provozovat kurzy tetování a vystavit osvědčení o získání profesní kvalifikace pro práci Tatéra. Toto osvědčení odpovídá úrovni Evropského rámce kvalifikací (EQF), což je klíčové pro získání živnostenského oprávnění k provozování „Činností, při kterých je porušována integrita lidské kůže“ (Živnostenský zákon č. 455/1991 Sb. – Příloha č. 2 – Živnosti vázané).

Co se u nás naučíte?

  • Aplikování ozdobných obrazců do kůže klienta bez ohrožení jeho zdraví
  • Rozpoznávání chorobného stavu pokožky včetně prokázání znalosti teoretických základů dermatologie a somatologie
  • Poskytování odborné poradenské činnosti klientům v oblasti porušování integrity lidské kůže – tetování
  • Orientace v legislativním minimu pro výkon činnosti v oblasti porušování integrity lidské kůže
  • Poskytování první pomoci klientům při péči o tělo

Vstupní předpoklady

Dosažení věku 18 let. Potvrzení o zdravotní způsobilosti. Vyučení nebo rekvalifikační kurz v oboru kosmetička nebo zkouška z profesní kvalifikace Kosmetička. Kurz kosmetičky může být nastoupen současně s kurzem Tatér, jedinou podmínkou je úspěšně dokončený kurz kosmetičky před dokončením kurzu Tatér.

Informace o kosmetickém kurzu naleznete níže.

Co od vás potřebujeme?

Kopie potvrzení o zdravotní způsobilosti + kopie nejvyššího dosaženého vzdělání + kopie certifikátu z kosmetiky a účast na kurzu s úsměvem na tváři 🙂

Kosmetický kurz

Zajišťuje Rekvalifikační centrum Blanka Chválová. S tímto centrem máme velmi dobré zkušenosti a vřele vám jej doporučujeme: www.rekvalifikace-plzen.cz.

Nově spolupracujeme s Plzeňským Studiem TADEAS, který vám také můžeme vřele doporučit: www.studiotadeas.cz/kurzy/.

Přihlášky na náš rekvalifikační kurz tetování si můžete vyzvednout v salonu, nebo poslat elektronicky, níže na stránce.

Pro bližší informace můžete volat na číslo:

Celková cena kurzu tetování je stanovena na 33.000,- Kč

Je požadována záloha ve výši 5.000,- Kč, která se platí při podání přihlášky na kurz a je vratná do doby splacení druhé části kurzovného.

Po uplynutí prvního týdne kurzu tetování se doplácí druhá část platby 28.000,- Kč, po této platbě je celá částka nevratná.

Závěrečná zkouška je zpoplatněna částkou 8.000,- Kč za účastníka. Pro účastníky kurzu je závěrečná zkouška zahrnuta v ceně kurzovného.

Délka kurzu tetování je přibližně 2,5 měsíce (317 hodinové dotace) Výuka probíhá pouze v českém jazyce.

Nabízíme též možnost samostatné závěrečné zkoušky z profesní kvalifikace bez absolvování kurzu tetování. Ta je zpoplatněna částkou 8.000,- Kč za účastníka. Tato částka se platí na začátku při podání přihlášky a je nevratná. Nabízíme též konzultace, při kterých vás připravíme na závěrečnou zkoušku. Konzultace jsou zpoplatněny 1.500,-Kč/hodina a účtuje se každá započatá hodina. Celková doba pro získání certifikátu je cca 14 dní.

Přibližné termíny rekvalifikačních kurzů v roce 2024

Přibližně 2 týdny před zahájením rekvalifikačního kurzu tetování proběhne informační schůzka, na které se dozvíte bližší informace o průběhu kurzu tetování a na které se vyřídí nezbytné formality.

Absolvent rekvalifikačního kurzu tetování získá odborné znalosti provádění tetováže, základy hygieny, základy anatomie a fyziologie lidského těla a dermatologie. Získá potřebné znalosti pro komunikaci se zákazníkem a základy legislativy.

Po absolvování státní zkoušky absolvent obdrží osvědčení s celostátní platností pro živnost porušení integrity lidské kůže. Po úspěšném absolvování profesní zkoušky, získáte OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE.

Všechny ceny uvedeny v Kč včetně DPH.

Pokud máte zájem o nákup potřeb na tetování, navštivte tento odkaz:

https://pilsensupply.com/

elektronická přihláška na kurz tetování

Pokud máte o rekvalifikační kurz tetování vážný zájem, prosíme o vyplnění elektronické přihlášky. Následně vás budeme kontaktovat ohledně dalších instrukcí a provedení zálohové platby za kurz tetování.

Účast na kurzu si nejlépe zajistíte včasnou přihláškou a zaplacením zálohy. ZÁJEMCI BUDOU PŘIHLAŠOVÁNÍ DLE DATA PLATBY ZÁLOHY !

 

Číslo účtu: 1390734011/3030. Při bankovním převodu jako variabilní symbol použijte vaše rodné číslo.

Přejít nahoru