Tetovací salon TATTOO Vetengl Plzeň

Rekvalifikační akreditovaný kurz tetování

základní informace

Náš salon zajišťuje rekvalifikační kurz tetování na základě § 108 zákona č. 435/2004 Sb. a vyhlášky č. 176/2009 Sb. Jsme držitelem akreditace udělené MŠMT ČR pro pracovní činnost TATÉR (69-34-M). Tímto jsme oprávněni k provozování kurzů tetování a následně k vystavení osvědčení o získání profesní kvalifikace pro pracovní činnost Tatér, odpovídající úrovni Evropského rámce kvalifikací (EQF). Toto je potřebné k získání živnostenského oprávnění k provozování „Činností, při kterých je porušována integrita lidské kůže” (Živnostenský zákon č. 455/1991 Sb. – Příloha č. 2 – Živnosti vázané).

Vstupní předpoklady

Dosažení věku 18 let. Potvrzení o zdravotní způsobilosti. Vyučení nebo rekvalifikační kurz v oboru kosmetička nebo zkouška z profesní kvalifikace Kosmetička. Kurz kosmetičky může být nastoupen současně s kurzem Tatér, jedinou podmínkou je úspěšně dokončený kurz kosmetičky před dokončením kurzu Tatér.

Informace o kosmetickém kurzu naleznete níže.

Co od vás potřebujeme?

Kopie zdravotního průkazu pracovníka v potravinářství + kopie potvrzení o zdravotní způsobilosti + kopie nejvyššího dosaženého vzdělání + kopie certifikátu z kosmetiky a účast na kurzu s úsměvem na tváři  🙂

Kosmetický kurz

Zajišťuje Rekvalifikační centrum Blanka Chválová. S tímto centrem máme velmi dobré zkušenosti a vřele vám jej doporučujeme. Při podání závazné přihlášky na náš tetovací kurz, poskytuje toto centrum slevu na kurz kosmetiky: www.rekvalifikace-plzen.cz.

Dále spolupracujeme také s Regionálním centrem profesního vzdělávání, které zajišťuje rekvalifikační kurz kosmetika: www.rekvalifikace-prace.cz/plzen/.

Nově spolupracujeme s Plzeňským Studiem TADEAS, který vám také můžeme vřele doporučit: www.studiotadeas.cz/kurzy/.

Ještě vám můžeme doporučit Beauty INSTITUTE: www.beautyinstitute.cz.

Přihlášky na kurz si můžete vyzvednout v salonu, nebo poslat elektronicky, níže na stránce.

Pro bližší informace můžete volat na číslo:

Cena kurzu je 33.000,- Kč

Je požadována záloha ve výši 5.000,- Kč, která se platí při podání přihlášky na kurz a je vratná.

Po uplynutí prvního týdne kurzu se doplácí druhá část platby 28.000,- Kč, po této platbě je celá částka nevratná.

Závěrečná zkouška je zpoplatněna částkou 8.000,- Kč za účastníka. Pro absolventy kurzu je závěrečná zkouška zahrnuta v ceně kurzovného.

Délka kurzu je přibližně 2,5 měsíců (317 hodinové dotace). Výuka probíhá pouze v českém jazyce.

Je zde možnost samostatné závěrečné zkoušky z profesní kvalifikace bez absolvování kurzu. Ta je zpoplatněna částkou 8.000,- Kč za účastníka. Tato částka se platí na začátku při podání přihlášky a je nevratná. Nabízíme též konzultace, při kterých vás připravíme na závěrečnou zkoušku. Konzultace jsou zpoplatněny 1.500,-Kč/hodina a účtuje se každá započatá hodina. Celková doba pro získání certifikátu je cca 14 dní.

Přibližné termíny rekvalifikačních kurzů během roku 2023

Před začátkem kurzu proběhne informační schůzka a následně po cca 2 týdnech začíná kurz.

Absolvent získá odborné znalosti provádění tetováže, základy hygieny, základy anatomie a fyziologie lidského těla a dermatologie. Získá potřebné znalosti pro komunikaci se zákazníkem a základy legislativy.

Po absolvování státní zkoušky absolvent obdrží osvědčení s celostátní platností pro živnost porušení integrity lidské kůže. Po úspěšném absolvování profesní zkoušky, získáte OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE.

Všechny ceny uvedeny v Kč včetně DPH.

elektronická přihláška na kurz tetování

Pokud máte o kurz tetování vážný zájem, prosíme o vyplnění elektronické přihlášky. Následně vás budeme kontaktovat ohledně dalších instrukcí a provedení zálohové platby za kurz tetování.

Účast na kurzu si nejlépe zajistíte včasnou přihláškou a zaplacením zálohy. ZÁJEMCI BUDOU PŘIHLAŠOVÁNÍ DLE DATA PLATBY ZÁLOHY !

Číslo účtu: 1390734011/3030. Při bankovním převodu jako variabilní symbol použijte vaše rodné číslo.

Přejít nahoru