Tetovací salon TATTOO Vetengl Plzeň

Kolik stojí tetování?

Cenu tetování určujeme individuálně na základě osobní konzultace, která předchází tetování. Vliv na cenu má pracnost motivu, barevnost, velikost, umístění, množství spotřebovaného materiálu a na čase, který tatér či tatérka stráví vytvářením tetování a jeho návrhu. Odhad ceny proto můžeme stanovit až poté, co motiv uvidíme. Při konzultaci vašeho návrhu určíme cenovou hranici, kterou nepřesáhneme.

shoulder tattoo

Záloha na tetovací termín

Na tetovací termín vybíráme zálohu 1.000 – 1.500,- Kč. Záloha za termín nezahrnuje cenu návrhu na tetování. Záloha vám bude samozřejmě odečtena od konečné ceny tetování.

Minimální cena za tetování je 2.000,- Kč.

Rušení tetovacího termínu

Domluvený termín na tetování je možné zrušit pouze telefonicky na čísle 604 276 575 nejpozději 3 dny (72 hodin) před vaším termínem. Pokud se na rezervovaný termín nedostavíte nebo jej zrušíte později než 3 dny (72 hodin) předem, není možné vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a vaše záloha v plné výši propadá.

Korekce tetování

V ceně tetování je započítaná jedna korekce tetování zdarma, po dobu maximálně 6 měsíců od termínu, kdy bylo tetování zhotoveno.

Po uplynutí této doby propadá nárok na korekci zdarma. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete.

Cena za tetování

minimální cena za tetování

předělávky tetování

příplatek – mimo pracovní dobu

Cena za permanentní make-up

modelace obočí chloupkovou metodou

horní linky / dolní linky / výplň rtů

kontura rtů

Chci dárkový poukaz

Dárkový poukaz si můžete zakoupit osobně v našem tetovacím studiu: Pražská 309/19, 301 00 Plzeň, nebo si ho můžete objednat ZDE v elektronické formě.

Minimální hodnota je 2.000,- Kč. Maximální hodnota není omezená.

Stačí vyplnit dotazník a odeslat. Na e-mail vám pak pošleme údaje k platbě a po zaplacení vám pošleme dárkový poukaz v elektronické formě e-mailem.

Poukaz je platný po dobu 6 měsíců od data vystavení.

Číslo účtu: 1390734011/3030. Variabilní symbol Vám pošleme v e-mailu.

Všechny ceny uvedeny v Kč včetně DPH.

Přejít nahoru