Tetovací salon TATTOO Vetengl Plzeň

Kolik stojí tetování?

Cena tetování je stanovena individuálně během osobní konzultace s tatérem před samotným tetováním. Výsledná cena je ovlivněna pracností motivu, jeho barevností, velikostí, umístěním a množstvím spotřebovaného materiálu. Též závisí na čase, který tatéři věnují tvorbě tetování a jeho návrhu. Konkrétní odhad ceny je možné poskytnout až po zhlédnutí motivu během konzultace. Při této příležitosti stanovíme i cenovou hranici, kterou nepřekročíme.

MINI INK

Mini ink je naše služba malých tetování cca 3cm. Na tuto službu není nutné se objednávat a neplatí se záloha. Cena začíná na 450,-Kč. Foto Mini ink si můžete prohlédnout v galerii.

Pokud máte zájem o nákup potřeb na tetování, navštivte tento odkaz:

https://pilsensupply.com/

shoulder tattoo

Záloha na tetovací termín

Pro rezervaci tetovacího termínu vybíráme zálohu v rozmezí 500 – 1.500,- Kč. Tato částka nezahrnuje cenu samotného návrhu tetování. Záloha bude následně odečtena od celkové ceny tetování.

Minimální cena za tetování je od 500,- Kč.

Rušení tetovacího termínu

Domluvený termín na tetování je možné zrušit pouze telefonicky na čísle 604 276 575 nejpozději 3 dny (72 hodin) před vaším termínem. Pokud se na rezervovaný termín nedostavíte nebo jej zrušíte později než 3 dny (72 hodin) předem, není možné vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a vaše záloha v plné výši propadá.

Korekce tetování

V ceně každého tetování je zahrnuta bezplatná korekce, která je k dispozici po dobu šesti měsíců od dokončení tetování. Tato možnost korekce zdarma je poskytována jako součást našich služeb a má za cíl zajistit maximální spokojenost našich zákazníků.

Po uplynutí této doby od termínu dokončení tetování propadá nárok na korekci zdarma. Vážíme si toho, že naši zákazníci respektují toto pravidlo.

Děkujeme, že jste si vybrali naše tetovací studio v centru Plzně. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Cena za tetování

minimální cena za tetování

předělávky tetování

příplatek – mimo pracovní dobu

Cena za permanentní make-up

modelace obočí chloupkovou metodou

horní linky / dolní linky / výplň rtů

kontura rtů

Všechny ceny uvedeny v Kč včetně DPH.

Přejít nahoru